Населені пункти Кам'янець-Подільський району Хмельницька області

Абрикосівка (Абрикосівська сільська рада)

Адамівка

Бабшин

Баговиця (Устянська сільська рада)

Боришківці (Слобідка-Кульчиївецька сільська рада)

Бровари

Велика Слобідка (Устянська сільська рада)

Великозалісся (Великозаліссянська сільська рада)

Вербка (Гуменецька сільська рада)

Вихватнівці (Китайгородська сільська рада)

Вільне

Вільховець

Вітківці

Врублівці

Гаврилівці (Рудянська сільська рада)

Гелетина

Голосків (Голосківська сільська рада)

Гораївка (Гораївецька сільська рада)

Гринчук (Гринчуцька сільська рада)

Грушка (Грушковецька сільська рада)

Гуменці (Гуменецька сільська рада)

Гута-Чугорська (Чабанівська сільська рада)

Демшин (Калачковецька сільська рада)

Дерев'яне (Дерев’янська сільька рада)

Добровілля

Довжок (Довжоцька сільська рада)

Дубинка

Думанів (Думанівська сільська рада)

Жванець (Жванецька сільська рада)

Жовтневе (Слобідка-Кульчиївецька сільська рада)

Завалля (Завалецька сільська рада)

Залісся Друге

Залісся (Залісецька сільська рада)

Залісся Перше

Збруч

Зіньківці (Зіньковецька сільська рада)

Зубрівка

Ісаківці

Каветчина

Кадиївці (Кадиївецька сільська рада)

Калачківці (Калачківська сільська рада)

Калиня

Кам'янець-Подільський

Кам'янка

Каштанівка

Киселівка (Великозаліська)

Китайгород (Китайгородська сільська рада)

Кізя

Кізя-Кудринецька

Княгинин (Ходоровецька сільська рада)

Княжпіль (Княжпільська сільська рада)

Колибаївка (Колибаївська сільська рада)

Колодіївка (Колодіївецька сільська рада)

Колубаївці

Корчівка

Крушанівка (Крушанівська сільська рада)

Кудринці (Завалецька сільська рада)

Кульчіївці (Кульчиївецька сільська рада)

Ластівці (Ластівецька сільська рада)

Ленівка

Липи

Лисківці

Лисогірка

Лучки

Лясківці (Рихтецька сільська рада)

Мала Слобода

Мале Залісся

Малинівці

Межигір'я

Мілівці

Нагоряни (Довжоцька сільська рада)

Нефедівці (Нефедівська сільська рада)

Ніверка

Нігин (Нігинська сільська рада)

Нововолодимирівка

Оленівка

Оринин (Оринінська сільська рада)

Островчани (Ходоровецька сільська рада)

Панівці

Параївка

Патринці

Підпилип'я (Підпилип’янська сільська рада)

Подільське (Подільська сільська рада)

Подоляни

Привітне

Привороття-2

Привороття (Приворотянська сільська рада)

Пудлівці (Голосківська сільська рада)

Рихта (Рихтецька сільська рада)

Ріпенці (Оринінська сільська рада)

Рогізна (Калачківецька сільськ рада)

Руда (Рудянська сільська рада)

Рункошів (Грушковаецька сільська рада)

Сахкамінь (Нігинська сільська рада)

Слобідка-Гуменецька (Гуменецька сільська рада)

Слобідка-Кульчієвецька

Слобідка-Малиновецька

Слобідка-Рихтівська (Слобідко-Рихтецька сільська рада)

Сокіл (Сокілянська сільська рада)

Станіславівка

Стара Ушиця (Староушицька сільська рада)

Субіч

Супрунківці (Супруньковецька сільська рада)

Суржа

Суржинці

Тарасівка (Устянська сільська рада)

Теклівка

Тернавка

Улянівка

Устя (Устянська сільська рада)

Фурманівка

Ходорівці (Ходоровецька сільська рада)

Цвіклівці Другі

Цвіклівці (Рудянська сільська рада)

Цибулівка

Чабанівка (Чабанівська сільська рада)

Чагарівка

Червона Діброва

Чорнокозинці (Шустовецька сільська рада)

Шустівці (Шустівецька сільська рада)

Шутнівці

Яруга